Zebraliśmy 1843,25 zł! Dziękujemy!

Publikacja: 23.09.2020 r.

Rozpoczynamy dzień taką wspaniałą wiadomością! Oficjalnie możemy Wam już napisać, że podczas naszej pierwszej charytatywnej wyprzedaży garażowej zebraliśmy 1843, 25 zł ! Dziękujemy za Waszą pomoc! Ta kwota to duże wsparcie codziennej działalności naszego Centrum Integracji Międzypokoleniowej „Bezpieczna Twierdza”, które jest drugim domem dla dzieci i seniorów z naszej okolicy. Dziękujemy, że nam ufacie i w nas wierzycie! ❤️ Wiele rzeczy, które wystawiliśmy na wyprzedaży, zostało, ale wciąż chcemy im dać drugie życie. Być może przyda Wam się któraś z nich, dlatego zapraszamy do dołączenia do grupy Licytacje dla „Bezpiecznej Twierdzy”, gdzie w przyszłym tygodniu ruszymy z licytacjami. Na pewno będziemy o tym informować na bieżąco.

Dołącz do naszej nowej grupy i wybierz się z nami w fascynującą podróż po Śląsku!

Publikacja: 22.08.2020 r.

Wystartowaliśmy z kolejnym projektem i z tego właśnie powodu stworzyliśmy nową grupę, do której Was zapraszamy! 💛 W ramach programu wsparcia turystyki zorganizowanej dzieci i młodzieży pn. „Odkryj Śląskie” Zarządu Województwa Śląskiego, realizujemy zadanie publiczne „Śląskie- Strefa Dzieci i Młodzieży”.
Celem projektu jest promocja turystyki w naszym regionie, szczególnie wśród dzieci i młodzieży.
Nasz cel osiągamy m.in. poprzez organizację wycieczek po Metropolii i Subregionie Zachodnim Śląska, konkursów fotograficznych i tych z wiedzy o regionie, ale przede wszystkim poprzez stworzenie wspaniałej społeczności z pasją, która zainteresowana jest Śląskiem – jego przyrodą, kulturą i dziedzictwem, dostępnym tu sportem i rekreacją oraz aktywnym spędzaniem czasu wolnego.
➡️Koniecznie dołącz do naszej grupy Śląskie – Stref
a Dzieci i Młodzieży i wybierz się z nami w fascynującą podróż po Śląsku!🌏💛

Projekt finansowany jest z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Dziękujemy za pomoc przy naszej pierwszej charytatywnej wyprzedaży garażowej!

Publikacja: 21.08.2020 r.

Dziś ostatni dzień kalendarzowego lata, a my sprzątamy jeszcze kurz, który opadł po naszej pierwszej charytatywnej Letniej Wyprzedaży Garażowej „Bezpiecznej Twierdzy”. To był pracowity weekend i z całego serca chciałybyśmy podziękować wszystkim, którzy w tym czasie nam pomogli. Przede wszystkim dziękujemy Darczyńcom tym, którzy przekazali nam swoje rzeczy oraz tym, którzy przyszli coś u nas kupić i w ten sposób dorzucić swoją cegiełkę do Bezpiecznej Twierdzy.
Za ogromną pomoc dziękujemy przyjaciołom, którzy są już częścią naszej fundacji i wspierali nas na miejscu: Sylwia Bacia, Olga Kostrzewska-Cichoń, Tomasz „Maślak” MaśnicaAgnieszka SkibaKazia Klekot, Ania Kominko, a także wspaniałym wolontariuszm z VII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Harcerzy Obrońców Katowic.

Dziękujemy naszym partnerom i współorganizatorom: Osiedle Franciszkańskie i Kasia Pudłowska za gościnę oraz wsparcie od początku do końca, Tarty.pl za przepyszne ciasta, z których zysk zasilił naszą Twierdzę , Extreme Sound za pomoc techniczną i stworzenie odpowiedniego muzycznego klimatu, Kino Helios Katowice Galeria Libero za koło fortuny z nagrodami.
Dziękujemy wreszcie każdemu, kto udostępnił post o naszym wydarzeniu, zostawił swój komentarz, zaprosił swoich bliskich i znajomych i cały czas nam kibicował.
Wielkie dzięki dla Was  To był cudowny weekend i wspaniała zbiórka, a Wasza pomoc jest bezcenna.

Dodatkowo za zdjęcia, które tu publikujemy dziękuję Sylwii Baci i Oldze Kostrzewskiej-Cichoń.

Zostań Wakacyjnym Pomagaczem! 2 dni do końca konkursu dla organizacji pozarządowych

Publikacja: 07.08.2020 r.

2 dni do końca konkursu FaniMani.pl
Z tej okazji chcemy napisać Wam kilka słów o naszych Wakacyjnych Pomagaczach.🌞💛 To najmłodsi gospodarze Bezpiecznej Twierdzy, którym na każdym kroku staramy się pokazywać, ile radości, a nawet zabawy daje pomaganie innym i jak ważne jest pamiętanie o potrzebach drugiej osoby oraz wspieranie jej w rozwiązywaniu własnych problemów. Jesteśmy z nich bardzo dumni, bo każdego dnia obserwujemy jak dobrymi ludźmi się stają, a jeszcze wiele przed nimi.
Dlatego chcemy Was zaprosić do grona Wakacyjnych Pomagaczy.🌞💛 Teraz to Wy macie okazję i możliwość pomóc naszym podopiecznym, bo to dla nich stworzyliśmy Bezpieczną Twierdzę. Skorzystanie z zaproszenia do wspierania nas na FaniMani.pl nic nie kosztuje – darowiznę otrzymujemy od sklepu, z którego usług korzystacie online. Nie ma tu żadnego haczyka, to po prostu świetna inicjatywa dla fundacji takich, jak nasza.

Pomóż, klikając tutaj

Dziękujemy tym 25 osobom, które nam zaufały – dzięki Waszym zakupom online, łącznie zebraliśmy już ✨2825,47 zł✨!

Urządzamy letnią wyprzedaż garażową!

Publikacja: 06.08.2020 r.

Urządzamy LETNIĄ WYPRZEDAŻ GARAŻOWĄ w Ligocie-Panewnikach, w ramach naszego Centrum Integracji Międzypokoleniowej „Bezpieczna Twierdza” . W ramach wyprzedaży będzie można „upolować” coś dla siebie, ale i pozbyć się nadmiaru rzeczy z domu czy mieszkania w duchu zero waste.🌱
Zbieramy wyprane/ wyczyszczone/ zdezynfekowane:

  • ubrania,
  • książki,
  • zabawki,
  • gry planszowe,
  • sprzęt sportowy,
  • dekoracje i akcesoria do domu i ogrodu.

Rzeczy można oddawać w naszej Bezpiecznej Twierdzy, przy ul. Panewnickiej 13 (przy VII LO – wejście od ul. Koszalińskiej),
od poniedziałku do czwartku, w godz. 8.00 – 15.00
lub umawiając się na dogodną godzinę pod nr tel. 535 737 630.
Kontaktować można się także przez facebooka – wysyłając do nas prywatną wiadomość.

Szczegóły dotyczące wyprzedaży garażowej podamy już wkrótce.
Kto chętny na wystawienie własnego stoiska

W czasie deszczu dzieci się nudzą?

Publikacja: 05.08.2020 r.

Nie ma mowy, nie w Bezpiecznej Twierdzy. Wczorajszy deszczowy dzień nasi podopieczni spędzili nad morzem. Jakim sposobem? Zobaczcie sami! W takie dni marzy się najlepiej.☁️☁️😊☁️☁️

Zostań naszym Wspierającym/Wspierającą na FaniMani.pl

Publikacja: 04.08.2020 r.

💛🖤💛Pamiętacie o naszym konkursie od FaniMani.pl ?💛🖤💛
Do 9 sierpnia trwa konkurs na największą liczbę Wspierających.Zaproście swoich znajomych, by skorzystali z naszego zaproszenia, a dzięki Wam i nim, otrzymamy darowiznę za każdym razem, gdy zrobicie zakupy online. To takie proste, a tak ważne!
Pomóż, klikając tutaj

Aby pomóc nam wygrać wystarczą 3️⃣ kroki:
👉 Zarejestruj się na FaniMani klikając tutaj
(jak zarejestrujesz się z tego linka i skorzystasz z FaniMani to dostaniemy dodatkowej 5zł darowizny pamiętaj, że zgodnie z regulaminem FaniMani 1 osoba może mieć tylko 1 konto użytkownika)
👉 Zainstaluj Przypominajkę, którą znajdziesz na fanimani.pl/aplikacje/
👉 Do 9 sierpnia zrób zakupy z FaniMani – podaruj nam darowiznę od zakupów online

Polecamy ❤️Dobre Miejsca❤️, które nas wspierają! Plac Do Radości przy galerii Libero

Publikacja: 16.07.2020 r.

Za oknem mokro i pochmurnie, więc tym milej wspominamy wczorajszy ciepły, słoneczny dzień spędzony na 😃Placu do Radości😃 znajdującym się przy galerii Libero Katowice, która wspiera nas od zeszłego roku i gdzie tuż przed kwarantanną, z okazji Dnia Kobiet, zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy dla naszych podopiecznych i rozwój Bezpiecznej Twierdzy To jeden plac, a tak wiele światów dla dzieci w każdym wieku, a nawet dorosłych!
Najmłodsi mogą oswoić Beboka, pobawić się w gabinecie luster czy dać się oczarować magii kalejdoskopu. Starsi z pewnością chwycą za hulajnogi i pognają na rampy, przejdą z unikiem przez kostkę pełną sznurków niczym Lara Croft lub wskoczą do basenu przygotowanego do skimboardingu. Ta ostatnia atrakcja kusiła zresztą nawet wychowawców, a dzieciom podobało się tak bardzo, że rozważamy ponowne przyjście już w najbliższym czasie, w kaloszach, ale i w upale.

Czy ktoś z Was już skorzystał z tego miejsca? Dajcie znać w komentarzach lub wiadomościach prywatnych, jak podobało się Wam i Waszym pociechom. Z atrakcji dostępnych na 😃Placu do Radości😃 można korzystać 🆓ZA DARMO🆓, dlatego jest to świetna alternatywa dla dzieci spędzających lato w Kato😉 Nam zastąpiła nawet upragniony basen przy Rolnej Od czwartku do soboty przed Libero można również skorzystać z doświadczenia instruktora skimboardingu🏄 i czynnego foodtrucka z watą cukrową i lemoniadą.

➡️Dla grup zorganizowanych mamy ‼️specjalne hasło‼️ na darmową watę i lemoniadę – napiszcie do nas lub dzwońcie📱: 535 737 630

Gratulujemy autorkom fotografii „Mój sposób na pandemię”

Publikacja: 15.07.2020 r.

Wczoraj w Bezpiecznej Twierdzy odbyła się prawdziwa ceremonia wręczenia nagród uczestnikom konkursu fotograficznego „Mój sposób na pandemię”. Zwycięzcą została pani Krysia, która otrzymała puzzle (500 szt.)🧩 oraz nagrodę specjalnie dedykowaną pod kątem jej zainteresowań: możliwość zrobienia zakupów w hurtowni artystycznej. Pozostali seniorzy również zostali uraczeni puzzlami na przywitanie, tyle tylko, że nieco mniejszymi (260 szt).❤️ W ten sposób wszyscy klubowicze będą mogli ćwiczyć swój umysł nie tylko na zajęciach, ale i w domu. Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy weny twórczej w następnych konkursach.

Trening samoobrony w Bezpiecznej Twierdzy

Publikacja: 14.07.2020 r.

Nowy tydzień, nowa energia! Wczoraj nasi najmłodsi podopieczni z pewnością nie narzekali na brak ruchu w Bezpiecznej Twierdzy. Nie jest nowością, że w świetlicy dzieci obowiązuje zakaz korzystania ze swoich telefonów komórkowych, ale w myśl tej zasady, naszym celem jest także troska o ich zdrowie i wzajemne relacje. Wspólny poniedziałkowy trening w plenerze, a następnie zabawa i odpoczynek na placu zabaw to jeden ze sposobów na aktywną integrację – zresztą od kilku miesięcy pandemii i samoizolacji bardzo upragniony. Dodatkowo nowe umiejętności nabyte pod okiem instruktora, dzieci będą mogły wykorzystać w samoobronie. Uff… tyle udało nam się wspólnie osiągnąć jednego dnia! Nasi podopieczni są niezwyciężeni.

Mamy zwyciężczynię konkursu „Mój sposób na pandemię”!

Publikacja: 13.07.2020 r.

Dzisiaj poranek podwójnie wyborczy, ponieważ są już wyniki konkursu „Mój sposób na pandemię”! Dziękujemy tym, którzy zagłosowali i w ten sposób wskazali swoje ulubione zdjęcie.
„Mój sposób na pandemię” to konkurs, w którym wzięli udział nasi seniorzy, a właściwie seniorki! Bo to panie dzielnie i kreatywnie chwyciły w dłonie aparaty i podzieliły się z nami swoim sposobem na pandemię. I choć każda z autorek bez dwóch zdań zasłużyła na podziw i owacje, a z pewnością na nagrody, najwięcej polubień otrzymało zdjęcie pani Krysi Wawreczko🏆 wykonane na katowickim Rynku, przed budynkiem Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego.💛 Wszystkim uczestniczkom konkursu dziękujemy za starania i ogromne zaangażowanie, a pani Krysi gratulujemy zwycięstwa i postawy, czyli wspierania kultury w tym trudnym czasie.
Wszystkie fotografie wciąż można obejrzeć na stronie wystawy

Polecamy ❤️Dobre Miejsca❤️, które nas wspierają! Tarty.pl

Publikacja: 10.07.2020 r.

Już kilka razy namawialiśmy Was na pyszne torty komunijne od Tarty.pl, ponieważ po pierwsze – są wyjątkowo pyszne! Po drugie – wykonują je dwie wspaniałe dziewczyny z ogromnym sercem!💛💛 Po trzecie – zamawiając tort na hasło ‼️✨FUNDACJA✨‼️, z każdego zamówienia otrzymujemy 10 zł darowizny dla naszych podopiecznych! To dla nas ważne i wspaniałe, dlatego zachęcamy i publikujemy ofertę👇 Gwarantujemy zadowolenie, ponieważ innej opcji nie ma! Tarty.pl są bezbłędne i obłędne! PS Zapytajcie także o inne ciasta!

Hasło: FUNDACJA
Tel. 501 989 665 lub 694 586 158

⏰⏳LAST MINUTE! konkursowego głosowania

Publikacja: 10.07.2020 r.

Przypominamy, że do północy trwa głosowanie na konkursowe fotografie naszych seniorek! Zdjęcia można „lajkować” na wydarzeniu poprzez kliknięcie „Lubię to”👍 pod zdjęciem, które najbardziej Wam się podoba. Zapraszamy Was do tego, ponieważ przygotowaliśmy specjalne nagrody dla autorek fotografii. Pomóżcie nam rozstrzygnąć, która z pań zasłużyła na tę najbardziej wyjątkową.
Choć wydaje się, że mamy faworytę tej rywalizacji, wszystko może się jeszcze zmienić. Jak myślicie?
GŁOSUJEMY tutaj💛

Oliwia i Karolina, dziękujemy za Waszą pracę!

Publikacja: 09.07.2020 r.

Dokładnie tydzień temu zakończyliśmy naszą akcję wspierania seniorów z Amazonem. I wiecie co? Już nam tego brakuje!🙃 Pamiętamy o wspaniałych ludziach, do których dotarliśmy dzięki darowiźnie i będziemy się starać, by móc znów im pomagać. Ale dzisiaj podziękowania i miłe słowa kierujemy do kogoś innego – dwóch wspaniałych Wolontariuszek, które od 27 maja do 2 lipca dostarczały obiady podopiecznym akcji i których bardzo nam brakuje!😊 Oliwia! Karolina!🥰 Dziękujemy Wam za Wasze chęci i energię, za to, że czujecie to co my i myślicie tak jak my o drugim człowieku. Wreszcie dziękujemy za ogrom pracy, jaką wykonałyście! Poświęciłyście nam wiele swojego czasu i mogliśmy na Was liczyć!💝 Bez Was nie dalibyśmy rady pomóc tylu seniorom w ich miejscach zamieszkania. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze zrobić coś dobrego WSPÓLNIE!💛😊

PS I po cichu liczymy, że też za nami tęsknicie 

… i starsi podopieczni!

Publikacja: 07.07.2020 r.

Nie tylko najmłodsi podopieczni wrócili do Bezpiecznej Twierdzy!💛 Seniorki i seniorzy już od poniedziałku uczestniczą w zajęciach. Jesteśmy pełni podziwu jak dzielnie przetrwali ostatnie miesiące, bo chwilami było naprawdę trudno. Ale już są i jest co nadrabiać!😉😃 W poniedziałek ćwiczyli swoje umysły🧠a wczoraj gimnastykowali swoje ciała💪🤸‍♀️🧘‍♂️. Pomimo podziału na grupy, wystarczyło również czasu, by mogli nacieszyć się swoim towarzystwem.😊

Wrócili najmłodsi podopieczni!

Publikacja: 07.07.2020 r.

Po prawie 4 miesiącach do naszej Bezpiecznej Twierdzy powrócili najmłodsi podopieczni.🙂 Tegoroczne wakacje będą inne, ponieważ wszystkich nas obowiązuje reżim sanitarny, co wiąże się m.in. z podziałem na grupy. Już teraz jesteśmy przekonani, że to będą niezapomniane wakacje, ale nasza w tym głowa, żeby dzieci wspominały je z uśmiechem na ustach. Pomimo pandemii przed nami wiele wspaniałych przygód i atrakcji.

Polecamy ❤️Dobre Miejsca❤️, które nas wspierają! Food&Ball

Publikacja: 04.07.2020 r.

Pamiętacie Food&Ball⚽️ w galerii Libero Katowice?🙂To wyjątkowa restauracja stworzona przez Arek Milik i spełnienie jednego z jego największych marzeń (obok piłki nożnej😉). Dzięki wspaniałemu zespołowi Food&Ball podopieczni naszej świetlicy dzień przed Wigilią spotkali się z piłkarzem i spędzili z nim przemiły wieczór wypełniony ciekawymi opowieściami, anegdotami i oczywiście przepysznym jedzeniem!🤤🤭😀 Food&Ball to także cudowni ludzie, którzy wspierają nas przez cały rok. 
Tak się składa, że podobnie jak my, zespół Food&Ball po długiej przerwie otwiera swój lokal i to właśnie tam chcemy Was dzisiaj zaprosić. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na obiad lub sobotnie popołudnie, specjalnie przygotowany dla Was taras z pewnością Was zachwyci w ten letni dzień.🌺🌿🌸🌱🌼😊 Do tego oczywiście pyszne jedzonko i powitalne niespodzianki. Polecamy od serca🥰
Przy okazji, jeżeli jesteście z dzieciakami, warto skorzystać z #PlacdoRadości przed galerią Libero, gdzie znajdziecie wiele atrakcji – m.in. tor do skimboardingu, namiot sferyczny z grami i zabawami dla dzieci czy książkodzielnia. 

OTWIERAMY BEZPIECZNĄ TWIERDZĘ PO KWARANTANNIE!

Publikacja: 03.07.2020 r.

Od 16 tygodni nasza „Bezpieczna Twierdza” jest zamknięta dla naszych podopiecznych. Przez cały ten czas wspieraliśmy ich telefonicznie, przekazywaliśmy materiały edukacyjne i dostarczaliśmy posiłki czy paczki żywnościowe. To był trudny czas, tym bardziej, że w związku z sytuacją epidemiologiczną na Śląsku, od 5 tygodni decyzja o otwarciu naszych placówek była wstrzymywana. Dzisiaj nadszedł ten dzień, kiedy możemy ogłosić Wam, że od poniedziałku OTWIERAMY SIĘ! I szczęśliwi czekamy na Was – naszych seniorów i podopiecznych świetlicy! A wszystkich, którzy to czytają, zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, bo będzie się działo! :))

Tymczasem przypominamy o wystawie online „Mój sposób na pandemię”! Konkursowe fotografie naszych seniorów możecie obejrzeć już jutro – TUTAJ!

Poniżej załączamy dla Was nowe procedury korzystania z Bezpiecznej Twierdzy, o których przestrzeganie bardzo Was prosimy, a także oświadczenia dla opiekunów podopiecznych świetlicy. Zależy nam, żeby nasza Twierdza na prawdę była bezpieczna!


Podsumowujemy akcję z Amazonem!

Publikacja: 02.07.2020 r.

Dzięki darowiźnie firmy Amazon, która w czasie pandemii wspiera organizacje pomocowe w Polsce, przez ostatni miesiąc dotarliśmy do kolejnych 8 potrzebujących seniorów i seniorek z Katowic, dzielnicy Ligota-Panewniki i okolic. 
Od dnia 27 maja do 2 lipca dzięki tej wspólnej akcji
dostarczyliśmy 168 obiadów oraz rozdaliśmy seniorom 36 paczek, wspierających profilaktykę Covid-19, zawierające rękawiczki, maseczki, płyny do dezynfekcji, żele i mydła antybakteryjne. Wspólnie pomogliśmy w sumie 36 seniorom!
Cieszymy się, że w tym trudnym czasie mogliśmy zrobić coś więcej dla sąsiadów naszej Bezpiecznej Twierdzy.
Dziękujemy firmie Amazon za umożliwienie nam tego i wywołaniu tych wszystkich uśmiechów na twarzach naszych seniorów –
zresztą zobaczcie sami krótki filmik!

https://www.facebook.com/indexdoprzyszlosci/videos/3069794486446601/?notif_id=1593674229888652&notif_t=page_post_reaction

Pobudka! Wakacje! Konkurs!

Publikacja: 30.06.2020r.

Ruszamy z pierwszym wakacyjnym konkursem z nagrodami dla podopiecznych naszej świetlicy!

Konkurs polega na wykonaniu planszy z kodowaniem dotyczącej tematyki wakacyjnej oraz wypełnionej planszy z kodowaniem.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie poniżej 👇

Witamy nowych Darczyńców na FaniMani.pl!

Publikacja: 18.06.2020r.

Z radością witamy nowych Darczyńców na naszym FaniMani.pl😍 Przez weekend dołączyły do nas dwie osoby! Cieszymy się, że jest nas tu co raz więcej.  Pamiętacie o naszym #challenge50? 1 lipca już tuż, tuż!😊 Wciąż zachęcamy Was do założenia darmowego konta i wspierania nas podczas zakupów online. Przypominamy również, że Wy nic za to nie płacicie – darowiznę otrzymujemy od sklepów Pomóżcie nam dobić do 50-tki i otrzymywać więcej darowizn: https://fanimani.pl/indexdoprzyszlosci/ 

Zapraszamy na wystawę online fotografii naszych seniorów!

Publikacja: 26.06.2020r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych gości, wolontariuszy, przyjaciół i darczyńców na pierwszą wystawę online fotografii wykonanych przez seniorki i seniorów z naszego klubu. Pomysł na tematykę prac zrodził się z obserwacji naszych podopiecznych w czasie ostatnich trzech miesięcy, kiedy to doświadczali oni izolacji, bezsilności, samotności, ograniczeń w poruszaniu się w miejscach publicznych, różnego rodzaju lęków, smutku i innych emocji – każdy i każda z nich na swój sposób mierzył/-a się z pandemią.
Konkursowe fotografie ukażą się na wydarzeniu wystawy już 4 lipca, tj. sobota i potrwa do 10 lipca. Obowiązuje oczywiście WSTĘP WOLNY, ale jeżeli macie ochotę, zachęcamy do wsparcia podopiecznych Fundacji darowizną.

Podczas wystawy zachęcamy do oddawania głosów na ulubioną fotografię – szczegóły głosowania na wydarzeniu wystawy.

Dane do przelania darowizny:

Wpłać darowiznę na rzecz Fundacji Index do Przyszłości, przekazując dowolną kwotę na nasze konto bankowe:
45 1160 2202 0000 0002 9323 3904 – z tytułem przelewu „Darowizna”
UWAGA: tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy pozwala bezpiecznie skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu.

Zobacz wystawę

Wystartował konkurs fotograficzny pod hasłem „Mój sposób na pandemię” dla naszych seniorów! Będzie też wystawa!

Publikacja: 25.06.2020r.

Dzisiaj wystartował konkurs fotograficzny pod hasłem „Mój sposób na pandemię”😷 dla naszych seniorów i seniorek.📸 A już wkrótce każdy z Was będzie mógł przez chwilę poczuć się jurorem. 
Wszyscy podopieczni naszego klubu seniora w ciągu ostatnich trzech miesięcy doświadczali izolacji, bezsilności, samotności, ograniczeń w poruszaniu się w miejscach publicznych, lęków, smutku i innych emocji. Każdy z nich jednak wypracował sobie własny sposób na walkę z pandemią koronawirusa, dlatego chcemy podzielić się także z Wami tymi pomysłami, bo bywają one zabawne, nietuzinkowe, a przede wszystkim po prostu oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. 
Konkurs polega na przedstawieniu w formie fotografii (elektronicznej lub analogowej) własnego sposobu na oswojenie pandemii w swoim życiu i poradzenie sobie z tą sytuacją.
Wystawa online prac fotograficznych naszych seniorów: 4-10.07.2020r.
Każdy z Was, naszych gości, będzie mógł wziąć udział w wystawie i ocenić prace. Szczegóły już wkrótce w wydarzeniu. Kto weźmie udział?  

Uśmiechy naszych seniorów dodają nam siły. Dziękujemy firmie Amazon!

Publikacja: 24.06.2020r.

Podczas gdy od połowy marca nie możecie się u nas spotykać, a i my nie możemy spotkać się z Wam na naszym tarasie, uśmiechnięte twarze seniorek i seniorów, którym dostarczamy obiady i telefoniczne rozmowy z dziećmi ze świetlicy są dla nas największą motywacją.🥰 Dziękujemy firmie Amazon za możliwość dotarcia do kolejnych potrzebujących. 

Najlepsze życzenia dla wszystkich Ojców i Tatusiów!

Publikacja: 23.06.2020r.

Kochani Opiekunowie!
Z okazji Dnia Ojca wszystkiego dobrego dla każdego z Was! Dużo miłości i mądrości na co dzień, bo te przyniosą i cierpliwość, i wytrwałość, i szczęście.  A w tym szczególnym dniu, Dniu Waszego Święta, wiele wyrazów wdzięczności i satysfakcji z opieki nad Waszymi pociechami. 

Weź udział w #CHALLENGE50 i wspieraj nas bezpłatnie na FaniMani.pl

Wiemy, że czas jest trudny, ale u nas nic się nie zmieniło. Wciąż chcemy działać i pomagać jak tylko możemy i jeszcze trochę. Ale by działać, musimy zebrać fundusze.💪
Dlatego weź udział w #CHALLENGE50 i wspieraj za darmo naszą Fundacja Index do Przyszłości na FaniMani.pl podczas zakupów online.💝
Na czym to polega? Ty robisz zakupy przez internet, a my otrzymujemy średnio 2,5% wartości Twoich zakupów od FaniMani.

Dzisiaj jest nas 14, sprawmy, by 1 lipca było nas 50!😍

Instrukcja jest bardzo prosta:
1) kliknij tutaj: www.fanimani.pl/indexdoprzyszlosci/
2) załóż konto w minutę
3) wybierz Fundacja Index do Przyszłości jako organizację, którą chcesz wspierać
3) przejdź do sklepu korzystając z Przypominajki albo Aplikacji Mobilnej FaniMani
4) rób zakupy w ponad 1000 sklepów internetowych i płać tyle, co zawsze
5) a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do naszych podopiecznych od FaniMani.pl
6) napisz do nas i pochwal się, że nas wspierasz, ponieważ my nie mamy oczywiście wglądu w dane i tożsamość naszych Darczyńców
7) na koniec zachęć do #challenge50 swoich bliskich i znajomych

Spraw prezent swojemu Tacie i wesprzyj nas na FaniMani.pl

Publikacja: 22.06.2020r.

Już 14 wspierających założyło konto na FaniMani.pl i wybrało naszą Fundację.😍 Dziękujemy💝 Dzięki Wam, podczas Waszych zakupów online, sklepy automatycznie przekazują nam średnio 2,5% wartości zakupów w formie darowizny.
Kto pomoże nam zebrać 50 zakupowych Darczyńców do końca czerwca?😃
Być może to Dzień Ojca będzie pierwszą okazją do zakupów online?
Instrukcja jest bardzo prosta, a im nas więcej, tym więcej darowizn. A jak jest więcej darowizn, jesteśmy w stanie więcej działać i pomagać innym. A plany mamy ogromne, tylko czas trudny, więc musimy zebrać fundusze💛

Polecamy ❤️Dobre Miejsca❤️, które nas wspierają!

Publikacja: 20.06.2020r.

Dzisiaj dzielimy się z Wami naszą wdzięcznością dla zespołu Pierogarnia Sielanka🥟 i jej gości, którzy zebrali dla nas w puszcze 64,47 zł. Biorąc pod uwagę, że zbiórka trwała od początku marca, a już w połowie miesiąca lokal został zamknięty, jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności!😍Przesyłamy uściski i podziękowania dla całej załogi, a także każdego i każdej z Was, którzy dorzucili się do sielankowej puszki.😊

A jeżeli jest tu ktoś, kto jeszcze nie próbował pierogów i innych dań z Pierogarni „Sielanka”, koniecznie nadróbcie! Warto wybrać się na obiad przy okazji spaceru w jakiś leniwy dzień lub zabrać ze sobą coś pysznego, kiedy macie napięty grafik!