Zapraszamy na nasz IV Bal Charytatywny!

Publikacja: 04.01.2020r.

Kochani, przypominamy i zapraszamy ❤️ Jeszcze są wolne miejsca, które mogą być Wasze. Kto ma ochotę przeżyć niezapomnianą zabawę, a przy okazji zrobić coś dobrego i dołożyć swoją cegiełkę do Bezpiecznej Twierdzy?????  Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami!⏳⬅️

Nowy Rok rozpoczynamy od takiej nowiny!

Publikacja: 02.01.2020r.

Z przyjemnością chcielibyśmy Was poinformować, że reprezentujemy Katowice w 7. edycji międzynarodowej kampanii ❤️Kilometry Dobra❤️, w ramach której od 1 marca do 1 czerwca będziemy zbierać fundusze na cel, który sami sobie wyznaczyliśmy, czyli stworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej „Bezpieczna Twierdza” w Ligocie-Panewnikach, gdzie aktualnie mieści się nasza świetlica i Twierdza Seniora. Teraz chcemy otworzyć się na Was wszystkich, bez względu na wiek? W ciągu ostatnich 6 lat, w ramach kampanii, do fundacji i stowarzyszeń trafiło już ponad 5,5 mln zł na realizację 220 różnych projektów. Nad naszymi katowickimi Kilometrami Dobra honorowy patronat objął Prezydent Miasta, pan Marcin Krupa. Bądźcie czujni, bo będzie się działo??

Z łezką w oku żegnamy stary rok! 

Publikacja: 31.12.2019r.

Dziękujemy za wsparcie!

Publikacja: 31.12.2019r.

Nadchodzi czas podsumowań, dlatego przy tej okazji chcielibyśmy Wam gorąco podziękować za wsparcie podczas naszej pierwszej kampanii 1%! Wspólnie udało nam się zebrać 12.386, 31 zł na Bezpieczną Twierdzę! :O? I jest to dla nas ogromny sukces! <3 Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie dla nas równie hojny i będzie czasem dobrych ludzi. My ze swojej strony możemy Wam obiecać sporo ciężkiej, ale i wdzięcznej pracy.? Dziękujemy, Kochani!???

Świątecznych wspomnień ciąg dalszy!

Publikacja: 28.12.2019r.

Nasze dzieci na Jarmarku Świątecznym na katowickim rynku. Największą atrakcją okazały się owoce w czekoladzie.???????? 😀 

Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Publikacja: 24.12.2019r.

Kochani, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia od całego naszego zespołu, zarówno pracowników fundacji, świetlicy i klubu seniora, jak i naszych młodszych oraz starszych podopiecznych. Niech każdy z Was spędzi radosne i rodzinne Święta, w zdrowiu i szczęściu. Tego samego życzymy również na cały zbliżający się rok 2020. Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!?????

Długo wyczekiwane spotkanie z Arkadiuszem Milikiem!

Publikacja: 23.12.2019r.

Nasze świąteczne spotkanie z Arek Milik niestety dobiegło końca.? Wracamy pełni uśmiechów i mocnych wrażeń.? Było fantastycznie i nie do opisania ‼️ Pan Arek to otwarty, życzliwy człowiek z ogromnym sercem, a w dzieciństwie podobno był niezłym łobuzem (skąd my to znamy ?)?. Dzieciaki miały możliwość porozmawiać o piłce i nie tylko… Usta zamykała nam tylko przepyszna kolacja przygotowana przez szefa kuchni Food&Ball.?? Na długo zapamiętamy to spotkanie. Pełni wdzięczności dla pana Arka Milika, całego zespołu Food&Ball i Kino Helios Katowice Galeria Libero, wrzucamy dla Was krótką relację z dzisiejszego wieczoru, która będzie naszą pamiątką? i chciałabym napisać, że idziemy spać, ale po takiej dawce emocji, trudno będzie nam zasnąć.?

Za zdjęcia dziękujemy Sylwia Bacia, a już niedługo reszta zdjęć ze spotkania. ?⚽

Zbiórka gadżetów na Bal Charytatywny.

Publikacj

a: 22.12.2019r.

Kochani‼️? Pamiętacie, że wspólnie z Świetlica Fundacji Index do Przyszłości „Bezpieczna Twierdza”?? i Twierdza Seniora Fundacji Index do Przyszłości?❤️ zbieramy gadżety na aukcję i loterię fantową, które odbędą się podczas naszego Balu Charytatywnego 22 lutego❓?? Im więcej wartościowych przedmiotów, voucherów uda nam się zebrać????????, tym większa kwota trafi do Bezpiecznej Twierdzy na potrzeby i małe marzenia naszych podopiecznych.? Czasu jest co raz mniej, ponieważ zebrane fanty musimy zgłosić najpóźniej do 15 stycznia.⏳ Proszę, jeżeli kibicujesz naszej Bezpiecznej Twierdzy, wspierasz nasze działania, pomóż nam w organizacji jednej z najważniejszych imprez w naszym fundacyjnym kalendarzu, zastanów się, czy Ty sam, Twoi bliscy czy znajomi mogliby przekazać coś cennego na naszą aukcję. Kontakt do nas:
☎️ 535-737-630

Oczywiście możecie również napisać bezpośrednio na facebook’u 😉
Z góry dziękujemy za każdy odzew i chęć pomocy‼️❤️

Warsztat cudów z Dorotą Adam.

W tym tygodniu po raz ostatni w tym roku naszą świetlicę odwiedziła pani Dorota Adam ze swoim kolorowym warsztatem cudów. ? Tym razem dzieci tworzyły kartki tagowe. Wyszły cudnie? Zresztą zobaczcie sami? A pani Dorocie z całego serca dziękujemy za wspólny rok ? i oczywiście polecamy się na przyszłość?