Działaj z Nami!

Zostań wolontariuszem

Nasza Fundacja realizuje różne projekty. Jeśli masz chwilę czasu , którą chcesz poświęcić innym, zapraszamy do współpracy. Każdy, bez względu na wiek, płeć czy zawód jest u nas mile widziana.

Animatorzy, tutorzy, korepetytorzy…

Jeśli jesteś osobą, która ma jakąś pasję i chciałaby naszym podopiecznym o niej opowiedzieć, a może nawet ich nią „zarazić”- zapraszamy.

Jeśli chcesz się przekonać czy potrafisz ciekawie opowiadać, umiesz zorganizować czas innym- zapraszamy, czeka na Ciebie grupa wspaniałych i żądnych wiedzy dzieciaków.

Jeśli jesteś psychologiem, coachem, studentem pedagogiki, nauczycielem- zapraszamy, mamy dla Ciebie kilka nowych wyzwań.

Potrzebny jesteś nam zarówno w świetlicy podczas nauki i odrabiania zadań domowych przez naszych podopiecznych, jak i przygotowania kanapek na kolację.

Zapraszamy Cię również na festyny i akcje dobroczynne, które organizujemy lub w których bierzemy udział – do prowadzenia animacji, warsztatów lub reprezentowania naszej Fundacji podczas zbiórek charytatywnych.

A może wolisz współpracę z osobami starszymi? Świetnie się składa! Gorąco zachęcamy Cię do wizyty w naszym klubie seniora – przeprowadzenia zajęć, warsztatów, animacji.

Napisz lub zadzwoń do nas!

Prezes Zarządu Fundacji – Anna Skrzyńska

tel. +48 501 634 854, e-mail: a.skrzynska@indexdoprzyszlosci.pl

Do odważnych świat należy, podziel się swoim czasem z innymi!