Co będziemy robić dokładnie za miesiąc o tej porze???

Publikacja: 22.01.2020r.

Będziemy tańczyć, bawić się do białego rana i czynić dobro??????
?ROZPOCZYNAMY ODLICZANIE! 😀 ⏰
IV BAL FUNDACJI INDEX DO PRZYSZŁOŚCI I BEZPIECZNEJ TWIERDZY JUŻ ZA DOKŁADNIE ✨⏳MIESIĄC⏳✨ Te panie z Zarządu zapraszają Was w imieniu całego naszego zespołu 😀 ? A jeżeli wciąż nie macie planów na karnawałowe ostatki i chcecie bawić się tak świetnie jak my, wystarczy do nas napisać! 

Z okazji ?Dnia Babci i Dziadka? ślemy wszystkim babciom i dziadkom tysiące uścisków i życzymy dużo zdrowia i radości❤️❤️❤️.

Publikacja: 22.01.2020r

Nasi podopieczni z świetlicy Centrum Integracji Międzypokoleniowej „Bezpieczna Twierdza” z tej szczególnej okazji przygotowali wyjątkową niespodziankę dla seniorek i seniorów z naszej Twierdza Seniora Fundacji Index do Przyszłości, których przywitało upieczone przez dzieci przepyszne ciasto? i moc życzeń, które bardzo wszystkich wzruszyły?. Zresztą zobaczcie sami?

Wczoraj w Bezpiecznej Twierdzy nauka na wesoło! 

Publikacja: 21.01.2020r.

Dzieci rozwiązywały różne zagadki i zadania matematyczne oraz przygotowywały niespodziankę dla naszych seniorów z okazji Dni Babci i Dziadka.?????

Nasze dzieciaki na lodowisku?⛄️?⛸? Takie ferie to rozumiemy! ?

Publikacja: 20.01.2020

Takie wspaniałości otrzymaliśmy od Wydawnictwo Sonia Draga na naszą aukcję!

Publikacja: 18.01.2020r.

Miłośnicy reportażu i dobrej polskiej literatury obowiązkowo powinni mieć na półce swojej biblioteczki Hena i Łazarewicza, ale nie każdy może posiadać te pozycje z autografami! 😀 „Nieobecność” to z kolei książka autorstwa pisarki Ewy Kopsik i reżyserki Magdaleny Piekorz (m.in. film „Pręgi”), która została zainspirowana życiem drugiej z kobiet – polecamy! :)??
Dziękujemy wydawnictwu oraz Olga Kostrzewska-Cichoń za wsparcie i zaangażowanie w aukcję.? Wydawnictwo Sonia Draga to również jeden z naszych patronów podczas tegorocznej międzynarodowej kampanii Kilometry Dobra w Katowicach.

W Bezpiecznej Twierdzy ferie na całego!??‍♀️?‍♂️☀️⛄

Publikacja: 16.01.2020r.

Nasi podopieczni rozpoczęli aktywny wypoczynek od zwiedzania zamku w Będzinie? (a przy okazji odkryli także wspaniały plac zabaw??).

W Twierdzy Seniora wspomnieniowo.

Publikacja: 12.01.2020r.

Planując rok 2020, z uśmiechem na ustach i łezką w oku wracamy do wspaniałych, wspólnie spędzonych i magicznych chwil. Seniorki oraz seniorzy z Twierdzy to ważna część naszej fundacyjnej społeczności i jesteśmy przeszczęśliwi, że wspólnie zbudowaliśmy tak życzliwą, otwartą, tolerancyjną i wspierającą się wzajemnie grupę wspaniałych osób.?

Kilometry Dobra w tym roku ponownie w Katowicach.

Publikacja: 09.01.2020r.

Tym razem to nasza fundacja będzie reprezentować Katowice. Tegoroczna zbiórka ma pomóc w powstaniu naszego Centrum Integracji Międzypokoleniowej „Bezpieczna Twierdza”. Przeczytajcie koniecznie artykuł w Dziennik Zachodni i trzymajcie kciuki!? Przygotowania trwają ?

Wczoraj w naszej świetlicy odbył się dzień gier planszowych, czyli ćwiczenie umysłów poprzez zabawę????‍♀️?‍♂️

Publikacja: 08.01.2020r.

Dziękujemy za wsparcie agencji PR Open Mind!

Publikacja: 07.01.2020r.

O naszym udziale w Kilometry Dobra pisze również Olga Kostrzewska-Cichoń, właścicielka agencji PR Open Mind i jedna z 20 odważnych kobiet z woj. śląskiego według Dziennika Zachodniego. 🙂 Olga wspiera nas w budowaniu wizerunku i kontaktach z mediami, a w ramach kampanii Kilometry Dobra pracuje już po raz drugi. 😉 <3