Przekaż nam 1% 💗

Wesprzyj fundację

Już od trzech lat rozwijamy naszą działalność dzięki Waszemu 1%. W tym roku znów prosimy Was o wsparcie i zapraszamy do współtworzenia wspaniałego miejsca, jakim jest nasze Centrum Integracji Międzypokoleniowej „Bezpieczna Twierdza” w Ligocie-Panewnikach. To tutaj każdego dnia przyjmujemy dzieci, młodzież i seniorów, którzy zwracają się do nas z prośbą o pomoc. Pomoc różnego typu, bo każdy z nich ma różne potrzeby i mierzy się z różnymi problemami. Tym, co łączy naszych podopiecznych, a na co my pragniemy zebrać środki podczas tegorocznej, to:

  • dodatkowa opieka psychologiczna dla dzieci i młodzieży ze świetlicy
  • zajęcia rozwijające umysł i ciało dla seniorów.

Obie te rzeczy są dla nich codziennym ratunkiem, bo często pozwalają im przetrwać, ale i rozwijać się oraz cieszyć się życiem – szczególnie teraz, w trakcie przedłużającej się pandemii, czyli czasach nauki zdalnej dla tych najmłodszych, i większej izolacji, która dotyka samotnych i/lub chorych seniorów, zmagających się dodatkowo z demencją czy niepełnosprawnością. Ogromnej potrzeby istnienia naszej Bezpiecznej Twierdzy doświadczamy każdego dnia, kiedy zgłaszają się do nas kolejne osoby.
Wiemy, że nie jest to łatwy czas, ale wciąż możecie decydować o tym, do jakiej Organizacji Pożytku Publicznego trafi Wasz 1% podatku, dlatego będziemy Wam bardzo wdzięczni za tę formę pomocy. Dziękujemy, jeżeli po raz kolejny obdarzycie nas swoim zaufaniem, a także jeśli po raz pierwszy zechcecie wesprzeć naszą Fundację i naszych podopiecznych. Dla nas każdy 1% buduje coś wielkiego i pozwala nam pomagać naszym potrzebującym sąsiadom.

Przekaż nam 1% podatku
Fundacja Index do Przyszłości
KRS: 0000586529