Od 2019 roku nasza fundacja posiada status OPP, dlatego gorąco zachęcamy do przekazywania 1% podatku na działalność naszej organizacji.

Przekazując 1% podatku na Fundację Index do Przyszłości, równasz szanse i fundujesz najmłodszym podopiecznym kolejny dzień, tydzień, miesiąc ich wychowania oraz dorastania, które są dla nich krokiem w bezpieczną i przyzwoitą przyszłość.

1% podatku

Darowizna

Fundacja Index do Przyszłości uruchamia ciągle nowe projekty, a to wszystko dzięki Wam!

To Wasze wpłaty sprawiają, że możemy wspierać dzieci i młodzież w przygotowaniu do świadomej i pozytywnej dorosłości, edukować i pomagać w pokonywaniu własnych słabości, poszukiwaniu swojej drogi życiowej. Dzięki Waszym, nawet tym najdrobniejszym wpłatom, jesteśmy w stanie objąć wsparciem kolejne i kolejne i kolejne dziecko.

Każda złotówka jest bardzo ważna i za każdą bardzo dziękujemy!

Wesprzyj działalność statutową naszej Fundacji :
Możesz wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji Index do Przyszłości przekazując dowolną kwotę na nasze konto bankowe: 45 1160 2202 0000 0002 9323 3904

UWAGA: tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy pozwala bezpiecznie skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu.

Działaj z Nami!

Zostań wolontariuszem

Nasza Fundacja prowadzi różne projekty. Jeśli masz chwilę czasu , którą chcesz poświęcić innym- zapraszamy do współpracy. Każda osoba, bez względu na wiek, płeć czy zawód jest u nas mile widziana. Potrzebny jesteś nam zarówno w kuchni, do zrobienia kanapek na kolację z naszymi podopiecznymi, jak i do prowadzenia jednorazowych animacji na festynie czy cyklicznych zajęć. 

Animatorzy, tutorzy, korepetytorzy…

Jeśli jesteś osobą, która ma jakąś pasję i chciałaby naszym podopiecznym o niej opowiedzieć, a może nawet ich nią „zarazić”- zapraszamy.

Jeśli chcesz się przekonać czy potrafisz ciekawie opowiadać, umiesz zorganizować czas innym- zapraszamy, czeka na Ciebie grupa wspaniałych i żądnych wiedzy dzieciaków.

Jeśli jesteś psychologiem, coachem, studentem pedagogiki, nauczycielem- zapraszamy, mamy dla Ciebie kilka nowych wyzwań.

Napisz lub zadzwoń do nas!

Prezes Zarządu Fundacji – Anna Skrzyńska

tel. +48 501 634 854, e-mail: a.skrzynska@indexdoprzyszlosci.pl

Do odważnych świat należy,podziel się swoim czasem z innymi!

Miło nam również poinformować, że przez całe wakacje podopieczni naszej świetlicy Bezpieczna Twierdza mają dofinansowane posiłki. Program jest realizowany w ramach programu Dożywiania Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej.